Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Shitet nga: Iris Dje 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Se prodava Golf 7 so 106.000 km pominata od prv sopstvenik , kupen vo Porsche MK , voziloto e vo odlichna sostojba pred 1 mesec e napraven golem servis , smeneti vodna pumpa , rebrast kaish , komplet zategachi , ulje , filtri za polen ulje benzin...
Moze da se vidi sekoj den posle 18:00 chasot
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione