Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vw Golf 7 1.2 tsi neuvezuvan

10 500 EUR

Shitet nga: Vladimir 29 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Vw Golf 7 1.2 tsi bluemoution 86hp mnogu mala potrosuvacka
- Registriran do 08.05.2021 plus zelen karton i osigurani stakla
- Napraven golem servis rebrast, klinast i vodna pumpa na 05.05.2020
- Novi bandasi 17ki od R Line so novi Sava gumi staveni na 04.05.2020
- Novi zimski gumi so 15 celicni bandasi orginal od Golf 7
- Elektrika na site 4 stakla
- Multimedia so 5 incen ekran na dopir
- Avtomatska klima
Vladimir
072217787
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione