Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Golf 5 1.9 TDİ 77KW Ful oprema

4 900 EUR

Shitet nga: Mevlan 21 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Prodavam Golf 5 ful oprema,
4 letni gumi novi
dve zimski novi,
Aluminski bandazi
Regiatrirana
Realna kilometraza 249.000km
Mn dobar motor,
Servisirano redovno odrzuvano
Dva klucha
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione