Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 -98

0 MKD

Shitet nga: Kanalari Shinasi 10 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Dobro socuvan avtomobil . Cena po dogovor , moze i zamena so pomalo , so doplata ili po dogovor .
Kanalari Shinasi
070770074
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione