Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6 2.0

0 EUR

Shitet nga: .. 17 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 6 2.0
110 ks
godina 2009
aluminski bandasi 17
2 para gumi (letni zimski)
zimskite gumi glanc novi
klimatronik
navi so tac
komondi na vollan
2 original klucevi
180 000 original realna kilometraza moze proverka kaj sakate
Full oprema
plateno se do registracia
tel: 071 961 261
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione