Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 6 2.0TDI 110ks -10/09 Sport Edition

7 300 EUR

Shitet nga: Sami 07 Qer 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
sega uvozen i plateno site davaçki do registracija.
Realni 212iljadi km so servisna knishka so 2 kluca.
Sport Edition opremen
Maximum soçuvan tip top so eden zbor mozhe da se kazhe deka e kako Nova .
za pov info Tel..070 750 692 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione