Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf IV -98

3 800 EUR

Shitet nga: golf 10 Shk 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf IV 1.9 TDI 81kw ili 110 ps kolata e mnogu socuvana nadvor i vnatre enterierot so klima ima smeneto i toa novi setot potisna lamela druglager i zamaec od lluk so garanten list nov akumulator od topla 75 nova sefrsamnja brisaci od boch servisirano i registrirano za cela godina so zelen karton gumi novi gudier alu.bandasi isti 5 i rezervna ista ekonomicnost so garancija.bez zameni
Leaflet
Në fillim