Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GOLF 7

16 500 EUR

Shitet nga: Amer 17 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
golfot e vo odlicna sostojba 2016 prv sopstvenik kupen vo Poshe Skopje so highline oprema aluminiski bandzazi 64000 km
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione