Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

0 MKD

Shitet nga: Maki.. Sampionot Dje 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
KONTAKT 075 27 97 27

OTKUPUVAM KUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI VO BILO KAKVA SOSTOJBA XAVARISANI ZDRAVI
DZIPOVI TERENCI 4X4 SEKAKVI
Maki.. Sampionot
075 27 97 27
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione