Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 1.9 TDI FULL OPREMA -02

3 400 EUR

5 800 EUR

Shitet nga: Nejazi 13 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava GOLF 4, 1.9 TDI - 2002 godina, vo odlicna sostojba garazirana, HIGH LINE OPREMA: KLIMATRONIC, air bag, aluminiumski bandazi, CD radio, 4x elektricni stakla, elektricni retrovizori, centralno, abs i t.n... bez zamena... Stotuku registrirana, ITNO, ITNO, ITNO... Tel. sekoj den moze da me kontaktirate posle 17 casot...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione