Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 so full oprema automatik tiptronik -04

4 500 EUR

Shitet nga: golf 09 Maj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Donesena e od svajcarija registrirana na skopski so zelen karton.kolata ima 131 ks FUL OPREMA.KOLATA E MNOGU SOCUVANA VREDI DA SE VIDI.

tel.
070 528 206
075 991 729
Leaflet
Në fillim