Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf TDI 1.9 -10

0 MKD

Shitet nga: Ivica 31 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Prodavam VW Golf TDI 1.9; God-2010; 98000km, Makedonska registracija, kupen od Porsche-prv sopstvenik. Cena po dogovor. Tel za kontakt 075 303018
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione