Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 1.9 TDI 6 BRZINI

Shitet nga: golf 17 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
PRODAVAM GOLF 4 1.9 TDI 116 KS 2001 GODINA SO FUL OPREMA KOLATA E UVEZENA OD SVACARIJA REGISTRIRAN ZA CELA GODINA SO SERVISNA KNIGA 2 KLICHA 4 NOVI GUMI ZA POVISE INFO 070 556-216
Leaflet
Në fillim