Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 ODLICEN

3 100 EUR

Shitet nga: Golf 22 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava Golf 4 1.9 TDI
Odlicnoo socuvan !!!
Registriran !!
MOZE PROVERKA NA BILO KOJ MAJSTOR !!!
Za podetalni informacii javete se na 078 304 227 !!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione