Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6 1.6 Tdi -10

6 600 EUR

Shitet nga: Bobi 23 Maj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava Golf 6 1.6 Tdi 105 Hp 155.000km 2010 .
Kolata e donesena od Germanija plateni se site davacki i registrirana cela godina .
-6600€ Tel. 071354666
-Komandi na volan
-Greaci na sedista
-Navigacija
-Bluetooth
-Parking Senzori napred i nazad
-2x kluca
-Letni i Zimski Gumi.Golf,golf,2.0,1.6,VW,Vw,vw,TDI,Tdi,tdi,Porsche,Audi,Seat,Skoda,Passat .
Leaflet
Në fillim