Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WWW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS SO FUL OPREMA

0 MKD

Shitet nga: GOLF 18 Qer 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
PRODAVAM GOLF 4 1.9 TDI 110 KS 2000 GODINA SO FUL OPREMA KOLATA E REGISTRIRANA SO SERVIS ZA POVISE INFO 070 556-216
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione