Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 1.9TDI 11ks -99

3 200 EUR

Shitet nga: Gollff 09 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf

Kolata e mnogu zacuvana kako od nadvor takai i vnatre enteriero e salon.
Ima mnogu mala potrosuvacka od 5 litri na 100 km.
Kolata e so ful oprema
Klimatronik
Abs
Sistem protiv prolizguvane
Elektrika na rektrovizori
Elektrika na site stakla
Greaci na rektrovizori
Greaci na sofersajma
Radio orginal od vw
BORT KOMPJUTER
KOZEN TROKRATEN VOLAN
NOVI gumi
Aluminski bandazi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione