Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 6

7 250 EUR

Shitet nga: Aleksandar 15 Jan 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
2000 Tdi 110 kj registriran so zelen karton
Aleksandar
078423422
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione