Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf

2 400 EUR

Shitet nga: Viktor 17 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
se prodava golf 4 110ks rigistriran so MK tablici so zelen karton do 7 mesec 2019g telefon za kontakt 078 382 900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione