Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 1.9 105 ks -07

6 500 EUR

Shitet nga: dejan 07 Gush 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
se prodava golf 1.9 tdi dobro cuvan redovno servisiran. vredibda se vidi. prva registracija noemvri 2007.
Leaflet
Në fillim