Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 1 -85 vo ODLICNA SOSTOJBA

1 200 EUR

Shitet nga: Risto 10 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Prodavam Golf 1, 1,6 (TAS) , dizel, od 1985 godina. Kolata e vo odlicna sostojba, garazirana, odrzuvana. Ima pominato 149000 km. od prv sopstvenik. Prosecna potrosuvacka 5 l /100 km. Povelete videte!
Leaflet
Në fillim