Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4

2 300 EUR

Shitet nga: Filip 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
golf 4 1.9 tdi 110ks,golfot e vo solidna sostojba servisiran pred 6000km za poveke informacii na tel.076 611 287 ,cenata e fiksna
Leaflet
Në fillim