Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 tdi

3 700 EUR

Shitet nga: Bunjamin 16 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
2.0 dizel 140kw
280,000km 2004g
Kola je top
Zamena moze so kola do 1500evra
Za zamena cena je 4200evra
Bunjamin
072220199
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione