Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf

1 500 EUR

Shitet nga: Golf 17 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf .. 3 dizell viti 1996 mund me ndrim golf 4 dizell
Leaflet
Në fillim