Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AVTO PLAC AVTOCENTAR TETOVO

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
AUDI A3 2.0 TDI 103kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 3 600 EUR
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 165kw FULL -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
VW FOX 1.2 40kw REG FULL -06 AVTOCENTAR 2 100 EUR
VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw KARAVAN -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO

- UVOZ NA VOZILA
- PRODAZBA
- ODKUP
- ZAMENA
- MOZNOST ZA LEASING

OD SITE MODELI .

VO SEKOE VREME 50-60 vozila na lager ...

>> NAJDOBRI CENI VO MK. <<

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Facebook : Avtocentar Tetovo

>>> Avtocentar - Universal Exports <<<

Lice za Inf. : Ivica Spaseski
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini -04 AVTOCENTAR 3 600 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 6-BRZINI 7SEDISTA -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
Në fillim