Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw KARAVAN -05 AVTOCENTAR

3 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4X4 06god. AVTOCENTAR 8 200 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK 07 AVTOCENTAR 4 100 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -09 AVTOCENTAR 3 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw KARAVAN
proizveden 2005 / 2004god.

> ekstra socuvan <

FULL OPREMA .

* uvezen od Germanija , so site plateni davacki do reg. *

cena : 3100euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW FOX 1.2 40kw REG FULL -06 AVTOCENTAR 2 100 EUR
TOYOTA RAV4 2.0 D4D 115ks 4x4 -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
RENAULT CLIO 1.5 DCI 63kw FULL-07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
PEUGEOT PARTNER 1.9 D 51kw KLIMA -07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
Në fillim