Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 TDI SPECIAL

3 500 EUR

Shitet nga: Golf 4 T( DI) SPECIAL 2001-2002 20 Maj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Se prodava Golf 4 T(DI) 2001-2002.
101ps,kolata e special ima:
BORD KOMPJUTER
ESP
TEMPOMAT
KLIMATRONIK
SHIBER
Registrirana do 25.10.2018 so zelen karton
EKSTA SOCUVANA!!!
Ima 206000 km realna km.
BEZ ZAMENA !
Golf 4 T( DI) SPECIAL 2001-2002
071629008
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione