Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9 DSG - GOAL -07

5 400 EUR

Shitet nga: Ibo 20 Qer 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
FULL OPREMA
Leaflet
Në fillim