Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 4 motion 4x4 06g AVTOCENTAR

4 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 165kw FULL -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 55kw -07 AVTOCENTAR 3 100 EUR
VW PASSAT 1.6 BENZIN 74kw -97 AVTOCENTAR 1 890 EUR
PEUGEOT 807 2.0 HDI 6-BRZINI -07 AVTOCENTAR 3 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw ( 4-motion 4x4 )
6 - brzini
proizveden 2006 / 2005god.

> ekstra socuvan <

FULL OPREMA .

* reg. do 4. 12. 2020god. *

cena : 4100euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw -06 AVTOCENTAR 4 300 EUR
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK 07 AVTOCENTAR 4 100 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48kw Full -07 AVTOCENTAR 2 990 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini -04 AVTOCENTAR 3 600 EUR
Në fillim