Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG -04 AVTOCENTAR

3 990 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG AVTOCENTAR 5 500 EUR
FIAT PANDA 1.2 51kw REG. FULL -11 AVTOCENTAR 3 600 EUR
VW PASSAT 2.0 TDI 8V 6-BRZINI -06 AVTOCENTAR 4 990 EUR
VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw KARAVAN -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw
proizveden 2004 / 2003god.

> vo ekstra sostojba <

FULL OPREMA .

* REG. DO 31. 1. 2021god. *

cena : 3990euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 59kw FULL -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw reg -05 AVTOCENTAR 2 900 EUR
VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw -13 AVTOCENTAR 11 900 EUR
AUDI A6 3.0 TDI quattro 4x4 REG. -04 AVTOCENTAR 5 600 EUR
Në fillim