Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini -04 AVTOCENTAR

3 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
BMW 118d 105kw FACELIFT 6-brz -10 AVTOCENTAR 6 100 EUR
FORD C-MAX 1.6 TDCI 80kw FULL -04  AVTOCENTAR 2 600 EUR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW FOX 1.2 40kw REG FULL -06 AVTOCENTAR 2 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2004god.

> MAKSIMALNO SOCUVAN <

FULL OPREMA .

* UVEZEN OD AVSTRIJA , SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG. *

cena : 3600euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
PEUGEOT 307 1.4i 65kw FULL -06 AVTOCENTAR 2 600 EUR
NISSAN X-TRAIL 2.2 TDI 4x4 reg -02 AVTOCENTAR 4 500 EUR
VW GOLF 5+ 1.9 TDI 77kw -06 AVTOCENTAR 3 990 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 6-brzini REG -06 AVTOCENTAR 5 300 EUR
Në fillim