Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR

4 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL ASTRA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -08  AVTOCENTAR 3 700 EUR
MERCEDES-BENZ E200 CDI 75kw FULL -00 AVTOCENTAR 2 100 EUR
TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw -06 AVTOCENTAR 4 300 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 59kw FULL -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini
proizveden 14. 12. 2004god.

> maksimalno socuvan <

FULL OPREMA ...

* UVEZEN OD GERMANIJA , SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG. *

cena : 4100euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
PEUGEOT PARTNER 1.9 D 51kw KLIMA -07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
ALFA 147 1.6 88kw REG. FULL-07 AVTOCENTAR 2 600 EUR
BMW e39 520i 150ks REG. -97 AVTOCENTAR 1 950 EUR
VW PASSAT 1.6 BENZIN 74kw -97 AVTOCENTAR 1 890 EUR
Në fillim