Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5

0 EUR

Shitet nga: Vullnet 07 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shiten golfa 5 1.9 prej vitit 2004 deri 2007🇨🇭
Golf 5 GT 170ps 🇨🇭
Vullnet
071386645
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione