Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks -09 AVTOCENTAR

7 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
PEUGEOT PARTNER 1.9 D 51kw KLIMA -07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR 4 100 EUR
AUDI A6 2.5 TDI 110kw FULL -98 AVTOCENTAR 1 900 EUR
FIAT PANDA 1.2 51kw REG. FULL -11 AVTOCENTAR 3 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks
proizveden 2009god.

> ekstra socuvan <

FULL OPREMA .

* UVEZEN OD FRANCIJA , SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG. *

cena : 7500euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 CDTI 55kw -09 AVTOCENTAR 3 500 EUR
MERCEDES C220 CDI 6-BRZINI -02 REG. AVTOCENTAR 3 300 EUR
VW PASSAT 2.0 FSI 150ks 6 brzini -06 AVTOCENTAR 4 600 EUR
Në fillim