Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw -13 AVTOCENTAR

11 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini -04 AVTOCENTAR 3 600 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw -10 AVTOCENTAR 8 150 EUR
VW GOLF 5+ 1.9 TDI 77kw -06 AVTOCENTAR 3 990 EUR
OPEL COMBO 1.7 CDTI 48kw REG AVTOCENTAR 2 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw
proizveden 2013god.

> vo ekstra sostojba <

full oprema .

* reg. do 2. 12. 2020god. *

cena : 11900euro.

tel. : 071 / 796 - 007
viber : 070 / 329 - 480
lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
RENAULT CLIO 1.5 DCI 63kw FULL-07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw FULL -08 AVTOCENTAR 2 950 EUR
BMW 320d 120kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 5 400 EUR
MERCEDES ML 270 CDI 4x4 AVTOMATIK -02 AVTOCENTAR 4 700 EUR
Në fillim