Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf sportsvan 1.6 tdi 110ks comfortline

11 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Advantage Auto 05 Maj 01:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
Golf
TOP PONUDA - VW GOLF VII SPORTSVAN 1.6 TDI 110 KS COMFORTLINE

Nov uvoz od Germanija, kompletna servisna istorija vo VW. Garancija na kilometri. 2016 Modelska godina. Prva registracija 17/12/2015.

Registriran na MK tablici vo 05/05/2021.

Dopolnitelna Oprema:
Metalik boja
Greenje na sedista
Auto-Hold
Start-Stop
Parking senzori

Cena 11.700 Eur

Bez Zamena.

Za poveke informacii:
071 256 756
Advantage Auto
Advantage Auto - Novi vozila, 0 KM, so najdobri ceni! UVOZ I PRODAZBA NA SITE MODELI NOVI VOZILA - UVEZENI OD GERMANIJA - MOZNOST ZA GARANCIJA NA VOZILO - POVOLEN AVTOMOBILSKI KREDIT - PERFEKTNA SOSTOJBA 100% NOVI VOZILA - PORACKA NA NOVI VOZILA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
+38971 256 756
Advantage Auto
+38971 256 756
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione