Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 2.0 TDI -03

Shitet nga: Ismelaki 07 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
GOLF 5 2.0 TDI
Viti: 2009
Full Oprema
I ardhur nga Gjermania!
Ismelaki
072317419
Leaflet
Në fillim