Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 benz/plin

Shitet nga: Xxx 18 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 4 1.4 benz/plin
Full oprema
1999
Atest plin
Atest folii
Kolata e znachi mn zachuvana pali vozi chuvana domakinski
Leaflet
Në fillim