Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 plus 2.0 tdi 140 ks -05

0 MKD

Shitet nga: Blagoj 20 Qer 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Се продава голф 5 плус, 2005 година, 170 000-180 000 км, 2005 година, 2.0 tdi 140 ks, македонска регистрација
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione