Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW GOLF 5 TDI -04

Shitet nga: golf 5 TDI 09 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
REGISTRIRAN DO 11.2015
SO FULL.OPREMA
golf 5 TDI
072233333
Leaflet
Në fillim