Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

VW Lupo

1 999 EUR

Shitet nga: Zoran Spasovski 18 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Lupo
VW Lupo 1.7 sdi, колата е регистрирана до 28.07.2018, направен е комплетен сервис.
Градска потрошувачка 4,5 l, на отворено 4 l.
Вистинска градска кола, пали - вози.
Zoran Spasovski
  Online
078-388-096
Në fillim