Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT CC 2.0 TDI 170 PS

9 800 EUR

Shitet nga: Pasat 22 Gush 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Kolata e so svajcarski tablici nema plateno nisto so
DSG MENUVAC
FULL OPREMA
ZA POVEKE INFO NA MOB
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione