Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Passat B6

0 MKD

Shitet nga: Игор 21 Jan 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Passat
Passat B6 1.9 dizel
Vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor.
Игор
078275922
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione