Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

passat 1.9 tdi

5 000 EUR

Shitet nga: Bake 04 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
passat 1.9 tdi
klimatronik, tempomat, greaci na sedista, al.bandasi so 4 zimski gumi i drg.
registriran so zelen karton do 09.2021
Në fillim