Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0 Tdi 170 Ks DSG

0 MKD

Shitet nga: Passat 18 Nën 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Se prodava Passat 2008 2.0 Tdi 170 Ps so Dsg menuvac.Kolata e vo odlicna sostojba i e napraven celosen servis,rebrast,zategac,vodna pumpa,ulje i site filtri.Kolata e registrirana so zelen karton do Februari 2018.Istotaka Passatot ima 4 novi letni gumi i 4 novi zimski gumi.Bez zamena
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione