Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW passat sel-premium 2.0 tdi bluemotion americko

15 000 EUR

Shitet nga: Valdet 19 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VW passat 2.0 tdi bluemotion od amerika.prv registracia,full golem servis.mnogu socuvana 2012.
smart key start-stop.key lets go.
DvD,navi,bluetooth,memory sed,i drugi raboti.
Zvucenje Stereo-3 fabricko.
18-bandasi so continental gumi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione