Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat TDI

6 500 EUR

Shitet nga: Met 16 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
Passat

Prodavam Passat TDI (B6) 2.0

Odlicno socuvan, full oprema, panorama, novi gumi, senzori napred nazad so kamera, parking asistencija, za bilo kakvi informacii slobodno javete se
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione