Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 1.9 TDI -02

4 200 EUR

Shitet nga: ylber 08 Maj 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Odlicen VW Passat B5 ..2002..komplet servisiran moze zamena
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione