Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 4x4 - 99

3 500 EUR

Shitet nga: ekrem 10 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 4x4 registrirane cella godina
Opel frontera 2.0i so plin atest 1994g registrirane
Leaflet
Në fillim