Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE

15 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 14 Jan 11:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
Peugeot 508 ACTIVE 1.6HDI 120HP BUSINESS AUTOMATIC 11 700 ЕУР
Volvo V40 2.0 D2 120HP KINETIC 12 900 ЕУР
Renault Grand Scenic 1.5dCI 110HP LIFE 11 200 ЕУР
Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
ШИФРА: 039624

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk
Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC 31 700 ЕУР
Land Rover Range Rover Sport 3.6TDI 272HP 13 400 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE 16 300 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG HIGHLINE 13 800 ЕУР
Në fillim